gallery/png logo

KITA MÜHENDİSLİK ISI DOĞALGAZ 
İNŞAAT VE OTOMOTİV VE SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. olarak ;

 

gallery/logo
gallery/png logo

14 yıllık geçmişi ile kurumsallaşan, müşteri memnuniyeti ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen, ileri teknoloji ile ürünlerinin satışını ve satış sonrası hizmetlerini yapan KITA MÜHENDİSLİK kendi bünyesinde oluşturduğu OSSO markası ile hizmetinizdedir. Bursa’da bulunan 27.000 m2’lik yeni üretim tesisi ve Türkiye’nin her ilindeki bayileri ayrıca servis noktaları ile müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

KITA MÜHENDİSLİK , genç yaş ortalamasına sahip tecrübeli kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı görev edinmiştir. Hizmet verdiği iklimlendirme sektöründe teknolojik donanımını da arkasına almıştır ve rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızla ayak uydurabilen bir şirket haline gelmiştir.

 

Sizlere açık alan RADYANT ISITICI,  doğalgaz sobaları, katı yakıtlı sobalar, soba aksesuarları, döküm ve emaye parçalar ile dezenfektan tüneli gibi ürünlerin satışını sunmaktadır.

 

Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan KITA MÜHENDİSLİK Türkiye’deki standartları yükseltmekle kalmayıp son yıllarda ihracata da ağırlık vermiştir. İhracat çalışmalarını büyük bir özenle gerçekleştiren KITA MÜHENDİSLİK yeni markası OSSO ile Türkiye’nin tanınan markalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.